For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
1
5 Vende të lira të punës

5 Vende të lira të p...

1
Senior Front-End Developer

Senior Front-End Dev...

1
4 pozita – LiveChat Support Agent

4 pozita – LiveChat ...

1
Mjeshtër

Mjeshtër

1
Mjeshtër i bukës

Mjeshtër i bukës

1
Vende të lira të punës

Vende të lira të pun...

1
Kërkohen 20 Punëtor të Ndërtimtarisë

Kërkohen 20 Punëtor ...

1
8 – Vende të lira të punës

8 – Vende të lira të...

1
Asistente e Shitjes

Asistente e Shitjes

5
Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton

Lëshohet banesa me q...

€600.00
1
Arkatare

Arkatare

1
19 vende të lira pune

19 vende të lira pune

1
Vende të lira të punës

Vende të lira të pun...

1
Implementation Engineer

Implementation Engin...

  • PunëIT
  • Prishtinë
  • March 30, 2020
1
Senior PHP Developer

Senior PHP Developer

1
15 – Vende të lira pune

15 – Vende të lira p...

1
Arkitekt/e, Dizajn Interier dhe Shitës/e

Arkitekt/e, Dizajn I...

1
Përkthyes/e të gjuhës Serbe (2 vende)

Përkthyes/e të gjuhë...

1
Punëtore në Market & Punëtor për Autolarje

Punëtore në Market &...

1
Mikrobiolog/e

Mikrobiolog/e

1
Sektorist

Sektorist

1
11 vende – Konkurs për Mjeshtër të ndryshëm

11 vende – Konkurs p...

1
Konkurs për Mekanik

Konkurs për Mekanik

1
Serviser i frigoriferave dhe mirëmbajtës

Serviser i frigorife...

1
Kujdestare Femijesh

Kujdestare Femijesh

€0.00
1
Mjeshtri i Mobiljeve

Mjeshtri i Mobiljeve

2
Instalues Elektrik

Instalues Elektrik

1
Konsulent i Kujdesit ndaj Konsumatorit me Gjuhë It

Konsulent i Kujdesit...

1
Punetor/e per pastrim te objektit
1
Konsulent ndaj Konsumatorit me Gjuhë Angleze

Konsulent ndaj Konsu...

1
Dizajner Grafik

Dizajner Grafik

2
Mercedes 8.14

Mercedes 8.14

€0.00
1
Thirrje për Shprehje Interesi

Thirrje për Shprehje...

1
A&M Clothes hape vend të lire pune

A&M Clothes hape ven...

1
Vende të lira të punës
1
1 PEST Control Specialist

1 PEST Control Speci...

1
(20) Asistent/e ne Administrate

(20) Asistent/e ne A...

1
1 Technical Support Engineer

1 Technical Support ...

  • PunëIT
  • Prishtinë
  • March 19, 2020
1
Mjeshtër

Mjeshtër

1
Programer / Zhvillues Softueri / Praktikant

Programer / Zhvillue...

1
7 Vende të lira pune

7 Vende të lira pune

1
Kujdestar i komplekseve banesore

Kujdestar i kompleks...

1
Finance Manager

Finance Manager

1
11 Agjent/e i/e shitjes, Motorrist PR dhe PZ

11 Agjent/e i/e shit...

1
Agjent telefonik – Remote
2
Menaxher Arkatare, Sektorist, Pemeshites

Menaxher Arkatare, S...

1
Montues per dyer garazhave
1
Vende të lira të punës
1
Punëtorë Teknik (2), Banakier/e (2), Kamarier/e (2

Punëtorë Teknik (2),...

1
2 pozita te punes – 1. GJEODET 2. INXHINIER

2 pozita te punes – ...

1
Teknik ne Energanë (Kalda)

Teknik ne Energanë (...

1
IT Systems Administrator

IT Systems Administr...

1
4 Mjeshter për prerjen e asfalltit

4 Mjeshter për prerj...

1
10 Këshilltarë i Kujdesit ndaj Konsumatorit

10 Këshilltarë i Kuj...

1
1 Dizajner/e

1 Dizajner/e

1
Administratore, Agjent & Gazetare

Administratore, Agje...

1
Agjent/e të Thirrjes për Gjuhën Italiane (20) dhe

Agjent/e të Thirrjes...

1
Punëtore në Market dhe Punëtor në Autolarje

Punëtore në Market d...

1
2 vende pune në depo ftohëse -18°C

2 vende pune në depo...

1
Punëtor në prodhim

Punëtor në prodhim

1
Dyer te brendshme Italiane

Dyer te brendshme It...

€79.00
1
Konsulent ndaj Konsumatorit – gjuhë Gjermane

Konsulent ndaj Konsu...

1
Pastrim i tepihave Eco clean Ari

Pastrim i tepihave E...

€1.00
1
Konsulent i Shërbimeve ndaj Konsumatorit

Konsulent i Shërbime...

1
1 – Remote UX/UI Graphic Designer
1
Kërkohet Shitës

Kërkohet Shitës

1
Agjent Shitje, Administrate

Agjent Shitje, Admin...

1
Vende të lira pune – Asistente të Shitjes

Vende të lira pune –...

1
Shitëse

Shitëse

1
3 vende pune – Kamarier/a

3 vende pune – Kamar...

4
Vende të lira të punës (Prizren, Gjakovë, Mamushë)

Vende të lira të pun...

1
Vend i lir pune Kamarier, Banakier

Vend i lir pune Kama...

1
Vend pune – Asistente e Shitjes

Vend pune – Asistent...

1
Deutschsprachige Kundenbetreuer/-innen

Deutschsprachige Kun...

1
Kerkohet Call Agent – Remote

Kerkohet Call Agent ...

1
🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

🚨BLEJM VETURA TE GJI...

€0.00
1
4 Vende të lira pune

4 Vende të lira pune

1
Vende të lira pune – Shitëse

Vende të lira pune –...

2
AGJENT I SHITJES SË DERIVATEVE

AGJENT I SHITJES SË ...

1
Shitëse

Shitëse

1
Agjent/e të Thirrjes në Gjuhën Gjermane (50)

Agjent/e të Thirrjes...

1
Vende të lira të punës

Vende të lira të pun...

1
Punëtorë në Fabrikë

Punëtorë në Fabrikë...

1
3 – Shofer/e

3 – Shofer/e

1
Vende të lira të punës
1
VISIONHEALTH shpall konkurs per 30 agjent te shitj

VISIONHEALTH shpall ...

1
Konkurs për Pastruese

Konkurs për Pastruese

2
Vende të lira të punës

Vende të lira të pun...

1
Kërkohet Infermier

Kërkohet Infermier

1
Sektoristë, Arkatare

Sektoristë, Arkatare

1
Mundësi punësimi në Auto-Mita

Mundësi punësimi në ...

1
A&M Outlet hape vend të lire pune

A&M Outlet hape vend...

1
4 pozita të punës

4 pozita të punës

1
1 – Operator në paketim
1
Infermiere në Gjermani

Infermiere në Gjerma...

1
Kërkohet Shitese

Kërkohet Shitese

1
Pozitë pune – Arkatare

Pozitë pune – Arkata...

1
Komercialist, Shitës, Vozitës

Komercialist, Shitës...

1
Medical Doctor (Camp Novo-Selo, Kosovo)

Medical Doctor (Camp...

1
3 Elektricist – Monter
1
Recepsioniste

Recepsioniste

1
Shofer per kamion dhe bager

Shofer per kamion dh...

1
2 Enëlarës/e & Sallater/e

2 Enëlarës/e & Salla...

1
Teknik & Operator ne Makine Prodhuese
1
NAME IT hape vend të lirë pune

NAME IT hape vend të...

2
Team Member në Restaurant

Team Member në Resta...


Top

Nëse keni shpallje për të publikuar regjistrohu, ne ju kontaktojmë,  ose na dergoni në shpallje24@gmail.com

Me sukses jeni regjistruar

There was an error while trying to send your request. Please try again.

shpallje24.com will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.