For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
 • Mjeshtër
  1 photos

  Mjeshtër

  Konkurs per pune “Kras Group” sh.p.k ne Prishtine shpall konkurs per keto vende pune: Mjeshter (Alumin-PVC) – 1 Pozite *Biografija juaj (CV) *Te kete ...

  View Ad
 • Montues per dyer garazhave
  1 photos

  Montues per dyer garazhave

  Konkurs pune Kerkojme puntore me lokacion ne Prishtine,Fushe Kosove dhe Drenas (montues per dyer te garazhave) Pozite:2 KRITERET PËR PUNËSIM Te kete t...

  View Ad
 • Kërkohet Shitese
  1 photos

  Kërkohet Shitese

  Konkurs pune, Kerkojme puntore (shitese) me lokacion ne Pejë (shitjen e aksesoreve nga Alumini dhe PVC) Pozite:1 KRITERET PËR PUNËSIM Te kete te perfu...

  View Ad

Top