For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Shtëpi

Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven

€250,000.00

  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
  • Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari ven
Përshkrimi
Çmimi : €250,000.00
Lloji : Shes
Data : February 26, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Tasligje

Shitet shtepia 200 m2 ne Tasligje me kater ari vend,

shtepia eshte me leje ndertime dhe qertifikate pronsie eshte e mobiluar dhe renovuar ne tersi

Cmimi:250.000Euro.

Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne:

E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top