For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.

€67,500.00

  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
  • Shitet Banesa 90m2 në Rruga B.
Përshkrimi
Çmimi : €67,500.00
Lloji : Shes
Data : January 27, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Rr.B

Banesa gjendet te rruga B mbrapa Royall Mall në katin përdhesë në objektin e “Alko Impex”.

Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të frekuentuar dhe të përshtatshëm për banim.

Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë, kopsht, ashensor dhe parking të mjaftueshëm rrugor.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|1 Dhomë të fjetjes

|1 Ballkon

|1 Depo

|1 Banjo

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top