For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë

€85,000.00

  • Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë
  • Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë
  • Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë
  • Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë
  • Shitet Banesa – 75m2 – në Ulpianë
Përshkrimi
Çmimi : €85,000.00
Lloji : Shes
Data : January 30, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Ulpianë afër “Hasan Prishtinës” në katin e 4-të.

Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

Banesa ka një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim pasi afër ka shkollën, parkun e lojrave dhe parking të mjaftueshëm rrugor.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|2 Dhoma të fjetjes

|1 Banjo

|1 Ballkon

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top