For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Shitet banesa 57m2

€52,000.00

  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
  • Shitet banesa 57m2
Përshkrimi
Çmimi : €52,000.00
Lloji : Shes
Data : February 1, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Shitet banesa 57m2 .Banesa eshte me lokacion 5minuta larg qendres.Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe eshte e leshuar me qira. Cmimi:52.000Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top