For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.

€1,500.00

  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
  • Penthouse 135m2 + 135m2 me qira në Qendër.
Përshkrimi
Çmimi : €1,500.00
Lloji : Qera
Data : February 19, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Banesa gjendet në Qendër afër shkollës së mesmë “Sami Frashëri”. Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe është tërësisht e mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë.

Banesa ka një lokacion të përkryer ku afër ka qendrën, shtëpin e shëndetit dhe shkollën.

Banesa posedon ashensor, ngrohje qëndrore me rrymë dhe terasë 135m2 të shfrytzueshme.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon të madh me kuzhinë

|1 Dhomë të fjetjes

|1 Banjo (me Gjakuzi)

|1 Terasë (135m2)

ID e shpalljes: 00800

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com

e-mail: info@pro-rks.com

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top