For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton

€600.00

  • Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton
  • Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton
  • Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton
  • Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton
  • Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton
Përshkrimi
Çmimi : €600.00
Lloji : Qera
Data : March 11, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Lëshohet banesa me qira ne lagjen pejton te prime group. Banesa posedon sallonin me kuzhinë,2dhoma gjumi,1banjo dhe 1 wc. Banesa posedon garazhdë private.Cmimi:600Euro..Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top