For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e shpalljes

Shpallje Afarizëm Hapësirë afariste

Depot me qira

€350.00

  • Depot me qira
  • Depot me qira
  • Depot me qira
Përshkrimi
Çmimi : €350.00
Lloji : Qera
Data : February 1, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Leshohen depot me qira.Posedojn 50m2,100m2,dhe 300m2.Hapsira e cila posedon 50m2:350Euro, 100m2:700Euro ndersa hapsira 700m2 cmimi eshte me marrveshje dhe ka mundsi ndarje.Objektet kan kamera sigure dhe sigurim fizik 24h dhe jon te gatshme per qfardo lloj veprimtarie.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top