For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë me qira në Pejton 88m2

€500.00

  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
  • Banesë me qira në Pejton 88m2
Përshkrimi
Çmimi : €500.00
Lloji : Qera
Data : February 26, 2020
Gjendja : Pa përorur
Lokacioni : Prishtinë - Pejton

Banesë 88m2 me qira në Pejton – PRIME Group

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga PRIME – Group. Banesa ndodhet në katin e 4-të posedon ngrohje qëndrore më termokos, lif, parking rrugor dhe ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë. Banesa mund të përdoret për zyre ose edhe mund të mobilohet sipas kërkesës me cmim ekstra.

Banesa ka këtë renditje: 00809

|1 Sallon

|1 Kuzhinë me tryezari

|2 Dhoma të fjetjes

|1 Banjo

|1 WC

|1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com

e-mail: info@pro-rks.com

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top