For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë Ekskluzive 140m2

€1,100.00

  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
  • Banesë Ekskluzive 140m2
Përshkrimi
Çmimi : €1,100.00
Lloji : Shes
Data : February 22, 2020
Gjendja : Pa përorur
Lokacioni : Prishtinë

Banesë Ekskluzive 140m2 në shitje në Pejton – Arting.

💥Super Çmim: 1100€/m2

Banesa gjendet në Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania “Arting”.

Banesa ndodhet në njërin prej objekteve më ekskluzive të ndertuara së fundmi në Prishtinë, me një arkitekturë moderne dhe standarde të larta duke përfshirë dritare treshtresore me izolim termik, dysheme me parket, fasadë ventiluese, sistemin smart home, ngrohja qëndrore me Termokos dhe ngrohja qëndrore kolektive e objektit.

Objekti posedon 5 kate lokale-afarizëm, 6 kate banim dhe nga kati i 12-të Hotel, si dhe hapësirat e përbashkëta si: Qendra e fitnesit, Spa Center, Supermarket, kopsht për fëmijë, parking nëntokësorë, hapësirë lavanderie (pastrim kimik 100m2 për banorë), mirëmbajtje, sigurim fizik dhe me kamera 24h.

Banesa ndodhet në katin e 6-të (kati i 1-rë i banimit), me një pamje të hapur ballore dhe ndricim të lartë natryal.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon të madh

| 1 Kuzhinë me Tryezari

| 2 Dhoma të Fjetjes

| 1 Depo

| 1 Banjo

| 1 WC

| 1 Terasë

ID e shpalljes: 10793

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate

📞 045/688-588

🌐 www.pro-rks.com

📧 e-mail: info@pro-rks.com

📍 Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top