For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë 80m2 në shitje në Dragodan

€85,000.00

  • Banesë 80m2 në shitje në Dragodan
  • Banesë 80m2 në shitje në Dragodan
  • Banesë 80m2 në shitje në Dragodan
  • Banesë 80m2 në shitje në Dragodan
  • Banesë 80m2 në shitje në Dragodan
Përshkrimi
Çmimi : €85,000.00
Lloji : Shes
Data : January 30, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Dragodan

Banesa gjendet në Dragodan në rrugën “Arberia 3” në katin e 1-rë.

Banesa posedon ngrohje me rrymë dhe ashensor.

Lokacioni I saj është I mirë pasi ka qasje shumë të shpejt në qendër.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|2 Dhoma të fjetjes

|1 Banjo

|1 Ballkon

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top