For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.

€45,000.00

  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Përshkrimi
Çmimi : €45,000.00
Lloji : Shes
Data : January 30, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Fushë Kosovë

Banesa ka fletë poseduese dhe gjendet në Fushë Kosovë në objektin e ndërtuar nga “Model Sllovenia”.

Banesa ndodhet në katin e 2-të, është tërësisht e mobiluar si dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë.

*Banesa posedon garazhë me cmim ekstra*

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|2 Dhoma të fjetjes

|1 Banjo

|1 Ballkona

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top