For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.

€42,000.00

  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  • Banesë 68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Përshkrimi
Çmimi : €42,000.00
Lloji : Shes
Data : February 16, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Fushë Kosovë

Banesa gjendet në Fushë Kosovë afër shkollës “Mihal Grameno” objekti i ‘’Cima Construction”.

Banesa ndodhet në katin e 6-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë dhe ka ndriçim të mjaftueshëm natyral. Banesa gjendet në një lokacion të frekuentuar, ka afër shkollën, parking të mjaftueshëm rrugor si dhe qendrat tregtare në afërsi.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|2 Dhoma të fjejtes

|1 Banjo

|1 Ballkon

ID e shpalljes:10778

*Vlen të theksohet se banesa shitet e mobiluar.

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com

e-mail: info@pro-rks.com

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top