For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri

€1,500.00

  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
  • Banesë 135m2 me qira në Dragodan – Arbëri
Përshkrimi
Çmimi : €1,500.00
Lloji : Qera
Data : February 14, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Dragodan

Çmimi i qirasë 1500€

Banesa gjendet në Dragodan afër Ambasadës Amerikane. Banesa ndodhet në katin e 1-rë është tërësishtë e mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë. Banesa posedon ngrohje me rrymë,terrasë, garazhë. Banesa ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim dhe ka çasje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|1 Garazhë

ID e shpalljes:00795
Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate
046/166-000
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top