For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.

€85,000.00

  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
  • Banesë 112m2 në shitje te Mati 1.
Përshkrimi
Çmimi : €85,000.00
Lloji : Shes
Data : February 1, 2020
Gjendja : Pa përorur
Lokacioni : Prishtinë Mati 1

Banesa gjendet në lagjen e spitalit në rrugën “Abdullah Presheva”. Banesa ndodhet në katin e 6-të, është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ashensorë funksional.

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim pasi ka casje të shpejtë në qytet.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë

|3 Dhoma të fjetjes

|1 Banjo

|1 Depo

|2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com

e-mail: info@pro-rks.com

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top