For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banesa me qira ne Dragodan

€500.00

  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
  • Banesa me qira ne Dragodan
Përshkrimi
Çmimi : €500.00
Lloji : Qera
Data : February 1, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Dragodan

Leshohet banesa me qira ne Dragodan afer ambasades Amerikane banesa posedon dhome dite kuzhine dy dhoma gjumi dhe dy banjo Cmimi 500Euro. Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top