For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

Banes me qira ne qender

€300.00

  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
  • Banes me qira ne qender
Përshkrimi
Çmimi : €300.00
Lloji : Qera
Data : February 14, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë

Lëshohet banesa 55 m2 me qira ne qender

Ne rrugen Rexhep Luci afer kino ABC .Banesa posedon nje dhome dite nje dhome gjumi dhe kuzhine eshte e renovuar ne tersi dhe e mobiluar banesa eshte me nxemje te qytetit Cmimi:300Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608

(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top