For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Paluajtshmëri Banesa

116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.

€700.00

  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
  • 116m2 – Banesë me qira në Dragodan/Arbëri.
Përshkrimi
Çmimi : €700.00
Lloji : Qera
Data : January 28, 2020
Gjendja : Përdorur
Lokacioni : Prishtinë - Dragodan

Banesë 116m2 me qira në Dragodan/Arbëri.

Banesa gjendet në lagjen Dragodan-Arbëri, në kompleksin Tregita, (afër Meridian Express më saktësisht përballë kompanisë GJIRAFA), është tërësisht e mobiluar, ka ujë 24/7, ngrohje qëndrore me rrymë si dhe është në katin e III-të.

Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon

2. Dhoma gjumi (1 master bedroom)

1. Kuzhinë

2. Banjo

1. Depo

2. Ballkona

1. Garazhë

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 Lokacioni
Post your rating

Shpallje të ngjashme

Top