For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shpallje Shërbime Eskavator

🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

€0.00

  • 🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
Përshkrimi
Çmimi : €0.00
Data : April 16, 2020
Lokacioni : Malishevë

🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI
– PERJ NGA VITI 2000deri 2019-

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel☎️ 049 3OO 273
Dhe viber ☎️+383 49 3OO 273

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,

Gjatë kontaktit  përmendeni shpallje24.com pasi të keni kontaktuar verbalisht shitësin/blerësin/Publikuesin

 


Lokacioni
Post your rating


Top