For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Arkivi i Blogut

Vende të lira pune – Asistente të Shitjes

Vende të lira pune – Asistente të Shitjes

A&M Clothes hape vend të lire pune për:  Pozita e kerkuar: Asistente të Shitjes  Punonjës: të rregullt  Orari i punës: i plotë  Vendi i punës: Prishtinë  Afati për Aplikim: deri më 24/09/2020 Detyrat e Asistentit të Shitjes:  Mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve të reja të artikujve,  Përkujdeset për sektorin e caktuar,bënë […] Lexo më shumë

Kërkohen 20 Punëtor të Ndërtimtarisë

Kërkohen 20 Punëtor të Ndërtimtarisë

KONKURS PUNE Kompania “N.N”QUKA-Co”Shpall konkurs pune. Titulli i pozitës së punës: Puntor te ndertimatris Pozita të lira : 20 Mjeshter 5 pozita Rroga NETO 1000 Euro Ndihmes mjeshter 5 pozita NETO 620 Euro Puntor fizik 10 pozita 400 Euro Vendi i punes eshte ne Brezovice Puntoret e kane te sigurar fjetjen nga E hena deri […] Lexo më shumë

Instalues Elektrik

Instalues Elektrik

Albaelettrica Sh.p.k hap konkurs për vend të lirë pune – Pozita: Instalues Elektrik Lexo më shumë

Mjeshtër

Mjeshtër

Konkurs per pune “Kras Group” sh.p.k ne Prishtine shpall konkurs per keto vende pune: Mjeshter (Alumin-PVC) – 1 Pozite *Biografija juaj (CV) *Te kete njohuri te mire ne Alumin-PVC *Te kete pervoje pune se paku 3 vite(te deshmoj me kontrat pune) Çka ofron komanija: Kontrat pune Sigurim jetesor Pushimi sipas ligjeve ne fuqi Trainime profesionale […] Lexo më shumë

Mjeshtër

Mjeshtër

Restaurant “Te Halimi” Sh.P.K. Prizren shpall: KONKURS Për plotësimin e vendit të punës: Mjeshtër Përshkrimi i punës: Të realizoj mirëmbajtjen rutinore dhe preventive si dhe riparimin e pajisjeve dhe sistemeve të punëve elektrike, mekanike dhe hidrosanitare, të kryej riparime të vogla dhe të mëdha të objekteve, pajisjeve ose sistemeve sipas shkathtësive dhe përvojës specifike siq […] Lexo më shumë

Konsulent i Shërbimeve ndaj Konsumatorit

Konsulent i Shërbimeve ndaj Konsumatorit

Sutherland shpallë konkurs për: Konsulent i Shërbimeve ndaj Konsumatorit Detajet e shpalljes: Sutherland është themeluar në ShBA në vitin 1986 dhe është kompani globale që mirret me proceset e bizneseve. Në Kosovë është hapur në vitin 2017 dhe ka rreth 250 të punësuar që ofrojnë përkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientëve për tregun Gjerman. Sutherland […] Lexo më shumë

Konkurs për Mekanik

Konkurs për Mekanik

Gërlica Company sh.p.k me seli në Babush, Ferizaj shpall konkurs për dy (2) pozita të lira Vendi i Punës: Mekanik (2). Kandidatët duhet të kanë përvojë pune Ne ju ofrojmë: • Paga atraktive • Orari nga e Hëna deri të Shtunën • Kontratë pune që nga dita e parë, sipas Ligjit të Kosovës Të gjithe […] Lexo më shumë

Kërkohet Shitës

Kërkohet Shitës

Aztech Shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e teknikës në tregun Kosovar. Momentalisht, kompania Aztech Shpk zhvillon aktivitetin e saj në 19 (nëntëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë, Ferizaj, Gjilan, Suharekë, Malishevë, Fushë […] Lexo më shumë

Serviser i frigoriferave dhe mirëmbajtës

Serviser i frigoriferave dhe mirëmbajtës

Serviser i frigoriferave dhe mirëmbajtës i pajisjeve elektrike. Detyrat dhe përgjegjësitë: I kryen punët në harmoni me procedurat e menaxhimit. Kryen edhe punë tjera të cilat i kërkohen nga personat kompetent. Të kryej servisimet e frigoriferave në teren dhe në servis. Të bëjë kontrollimin e frigoriferit për të ardhur deri tek diagnostifikimi. Të kontrolloj dhe […] Lexo më shumë

Arkitekt/e, Dizajn Interier dhe Shitës/e

Arkitekt/e, Dizajn Interier dhe Shitës/e

Konkurs për plotesimin e vendeve të punës në Prizren për: Arkitekt/e, Dizajn Interier, Shitje Pozitat e kërkuara më lartë kanë rëndësi të vecantë në BINNI, duke marrë parasyshë që kompania Binni veçohet me produkte elitare, ambient unik, shërbim cilësor dhe perkujdesje të vecantë ndaj klientit. Jemi vend pune ku për çdo punëtor ofrojmë mundësi të […] Lexo më shumë

Konsulent ndaj Konsumatorit – gjuhë Gjermane

Konsulent ndaj Konsumatorit – gjuhë Gjermane

Sutherland është themeluar në ShBA në vitin 1986 dhe është kompani globale që mirret me proceset e bizneseve. Në Kosovë është hapur në vitin 2017 dhe ka rreth 250 të punësuar që ofrojnë përkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientëve për tregun Gjerman. Sutherland është në kërkim të kandidatëve gjermanfolës që dëshirojnë të punojnë për platformën […] Lexo më shumë

11 vende – Konkurs për Mjeshtër të ndryshëm

11 vende – Konkurs për Mjeshtër të ndryshëm

Konkurs punë në Hymeri Group – Mjeshtri SHPK Titulli i punës: Mjeshtër i Ujësjellësit dhe Ngrohjes Lokacioni: Prishtinë Pozita të lira: 4 Paga Bazë: 500 euro (bonuse shtesë për secilën punë të kryer) Detyrat punës: Pranimi i detyrave nga mbikëqyrësi, Vizita te klientët sipas terminëve të caktuara, Ofrimi i shërbimeve në kohë, Instalime të reja […] Lexo më shumë

1 Dizajner/e

1 Dizajner/e

Kerkojme Dizajner/e (part time) per mobileri dhe fasada. Eshte obligative me pas njohuri ne njeren nga keto lami te cekura me lart. Puna kryesisht eshte 3D Orari i punes sipas marrveshjes 08:00-12:00 & 12:00-16:00 Hene-Premte Lokacioni i zyres eshte ne parkun e biznesit ne Drenas. Info@kras-group.com Tel/+383 45 900977 Lexo më shumë

(20) Asistent/e ne Administrate

(20) Asistent/e ne Administrate

ASISTENT / E NË ADMINISTRATË Kushtet: TË KETË NJOHURI TË MIRA NË KOMPJUTER TË JETË I/E AFTË PËR PUNË NË GRUP DHE PUNË NËN PRESION Vendi: Fushë Kosovë Per te aplikuar dergoni CV ne: primex.eu@gmail.com  ADRESA: Fushë Kosovë : “Rr. Nëna Terezë”, Lexo më shumë

Konkurs për Pastruese

Konkurs për Pastruese

Restaurant “Te Halimi” Sh.P.K. shpall: KONKURS Për plotësimin e vendit të punës: Pastruese “Restaurant TE HALIMI” Sh.p.k. me seli kryesore në Prizren, është restaurant me traditë shumëvjeçare në gastronomi i cili ofron kushte profesionale duke i plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare, si dhe duke ju mundësuar ngritje të suksesshme në karrierë profesionale në gastronomi. Kërkohet […] Lexo më shumë

Menaxher Arkatare, Sektorist, Pemeshites

Menaxher Arkatare, Sektorist, Pemeshites

Superviva shpall konkurs per vende të lira pune Menaxher/e Arkatare Sektorist/e pemëshitës/e Furnizues/e Lexo më shumë

Punëtorë Teknik (2), Banakier/e (2), Kamarier/e (2

Punëtorë Teknik (2), Banakier/e (2), Kamarier/e (2

AUTO ZONE – është kompani e cila zhvillon aktivitet tregëtar në fushën e pajisjeve dhe dekoreve të veturave dhe operon në dy qendrat kryesore të Kosovës në Prishtinë dhe Prizren. Ofron kushte bashkëkohore për klientët dhe të punësuarit. Pozita e punës: Punëtorë Teknik (2 pozita) – Prishtinë Banakier-e (2 pozita) – Prizren, Prishtinë Kamarier-e (2 […] Lexo më shumë

3 Elektricist – Monter

3 Elektricist – Monter

KONKURS PUNE Kompania NTSH “ELING” shpall vende të lira pune: 3 Elektricist – Monter Të gjithë të interesuarit të lajmerohen në këta numra kontaktues Tel: +383 44 777 – 517 dhe +383 49 -843 – 959 apo të dërgojnë aplikacionin për punësim përmes email-it: eling.pr@gmail.com Lexo më shumë

19 vende të lira pune

19 vende të lira pune

Kompania: DURMISHI SHPK pas arritjes së marrëveshjes së bashkëpunimit me kompaninë D Group GmbH në Gjermani, shpall konkurs për vende të reja pune: Inxhinier i Makinerisë / Operatorë në makinën CNC Aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat. Përcaktimi i matjeve dhe llogaritja e madhësisë dhe sasisë së […] Lexo më shumë

Pastrim i tepihave Eco clean Ari

Pastrim i tepihave Eco clean Ari

Të gjithë i duan tepihat e pastër. Ne ju ofrojm pastrim profesional të tepihave. Pastro tepihun për vetëm 1€ m2, dhe përfito dezinfektimin e tij falas. Thirr tani në 📲044 410 499 Viber & Whatsapp +383 44 410 499 Ose na shkruaj në inbox📩 Pastrimi i tepihave Ari ju mirëpret. Lexo më shumë

Mjeshtri i Mobiljeve

Mjeshtri i Mobiljeve

Mjeshtri Mobiljeve 🛋🛋🛋 🛋 📱 045 55 44 70 Gjithe Kosoven Gjithmon Afer Klientve 🖒 Lexo më shumë

Mjeshtri i shtëpis tënde

Mjeshtri i shtëpis tënde

Ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë zgjidhje për të gjitha problemet. 🔌🏠 #thirremjeshtrin 🚘 𝟎𝟒𝟒/𝟎𝟒𝟗 7️⃣5️⃣ 7️⃣5️⃣ 7️⃣5️⃣ ⬅️ ☎️ Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

Aztech Shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëminë e teknikës në tregun Kosovar. Momentalisht, kompania Aztech Shpk zhvillon aktivitetin e saj në 18 (tetëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë, Ferizaj, Gjilan, Suharekë, Malishevë, Fushë […] Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

Koordinator për Marketing dhe Marrëdhënie me Publikun (1 pozitë) – 1 pozitë Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: Koordinimi i aktiviteteve në rrjetet sociale; Koordinimi dhe menaxhimi i ekzektuimit të planit të marketingut të caktuar nga menaxhmenti; Menaxhimi dhe analizimi i aktiviteteve të tregut dhe konkurrencës; Propozimi i ideve për avancimin e komunikimit të kompanisë; Propozimi dhe […] Lexo më shumë

4 pozita – LiveChat Support Agent

4 pozita – LiveChat Support Agent

Kërkojmë punëtor që e kuptojnë dhe e shkruajnë rrjedhshëm Gjuhën Angleze për pozitën LiveChat Support Agent. (Posaqërisht kërkohen agjentë qe kanë Fast Typing Skills & janë Multitasking) Orarët e punës jane nga ora 12:00-20:00 dhe nga ora 14:00-22:00 (Dy ditë të lira gjatë javës) Të interesuarit për poziten e lartëcekur duhet t’i dërgoni CV-të në […] Lexo më shumë

Kujdestar i komplekseve banesore

Kujdestar i komplekseve banesore

Pozita: Kujdestar i komplekseve banesore (5 vende të lira) Detyrat e punës: Mbikëqyrja dhe monitorimi i komplekseve banesore, Monitorimi dhe evidentimi i hyrje/dalje në komplekse banesore, Vëzhgimi dhe përcjellja e lëvizjeve përmes sistemit të kamerave, Pritja e mysafirëve në kompleks, Të asistoj banorët dhe të ndihmoj të moshuarit dhe fëmijët në rast nevoje, Menaxhimi i […] Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

Gërlica Company sh.p.k me seli në Babush, Ferizaj shpall konkurs për një (1) pozitë Inxhinier I Ndërtimtarisë – Konstruktiv PËRSHKRIMI I PËRGJITHSHËM Inxhinieri duhet të ketë mbaruar Fakultetin Bachellor ose Master, dega Konstruktiv. Inxhinieri i ndërtimtarisë ka për detyrë mbikqyrjen e punëve në teren. Projektet i përkasin ndërtimit të ulët dhe të lartë pra, janë […] Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

Shitës Ambulantivë Detyrat dhe përgjegjësitë: Përgjegjës për shitjen e mallit të programit të akulloreve “Algida” dhe produkteve të ngrira mishit të pulës për të cilin punon në bazë të planit të caktuar nga personat kompetent. Mban evidence financiare ditore për vlerën e mallit të pranuar nga depoisti si dhe evidencën e shitjes në teren. Bën […] Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

MAGIC ICE , është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit Të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e MAGIC ICE , ftohen që të aplikojnë për pozitat e hapura të punës: Kimist/e – Teknolog Ushqimi Brend Menaxher Depoist Vozitës i kategorisë C dhe B   KIMIST/E – TEKNOLOG USHQIMI Përgjegjësitë […] Lexo më shumë

Team Member në Restaurant

Team Member në Restaurant

Për aplikim na shkruani dhe dërgoni CV në email: jobs@kfc-kosova.com apo info@kfc-ks.com me subject emrin e restaurantit për të cilin aplikoni Lexo më shumë

VISIONHEALTH shpall konkurs per 30 agjent te shitj

VISIONHEALTH shpall konkurs per 30 agjent te shitj

Kompania Gjermane VISIONHEALTH kerkon 30 Agjentë/e te shitjes ne gjithe Kosoven Ne kohen kur te gjitha Kompanite boterisht kane veshtiresi dhe reduktojn numrin e punetoreve, ne si Kompani jemi te hapur dhe ju ofrojme mundesi punesimi. Deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëhere aplikoni! Kushtet te cilat duhet […] Lexo më shumë

Agjent telefonik – Remote

Agjent telefonik – Remote

Kompania Commffice eshte nje kompani nderkombetare e cila operon ne fushen e telekomunikimit tash e 6 vite. Ne si kompani jemi duke synuar qe te zhvillojme edhe me tej veprimtarine tone edhe ne tregun kosovar dhe ne kete rast kemi hapur konkurs per pranimin e kandidateve te cilet duan te punojne Remote nga shtepia. Commffice eshte ne kerkim […] Lexo më shumë

Punetor/e per pastrim te objektit

Punetor/e per pastrim te objektit

Kompania Kristal B ofron pune per: Pastrues/e – 2 pozita (nje mashkull dhe nje femer) Në objektin GOGAJ AG – DEQAN. Kushtet: Pervojë pune në pastrim Të jete i/e gatshëm të punoj ne grup Orari i pershtatshem 8orë + kontrate e rregullt pune. Pagesa sipas marrveshjes. Te interesuarit të na kontaktojn në numrin e telefonit […] Lexo më shumë

Mundësi punësimi në Auto-Mita

Mundësi punësimi në Auto-Mita

Auto-Mita hap vende të lira pune:   Shërbyese për klientë (1 pozitë) Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: Mirëpret klientët duke përcaktuar interesat dhe nevojat e tyre për kafe; Edukon klientët duke prezantuar dhe shpjeguar menunë e pijeve; Përgjegjëse për rregullin dhe pastërtinë në byfe; Përgjegjëse për porosinë e materialeve sipas nevojës; Përgjegjëse për mirëmbajtjen e inventarëve […] Lexo më shumë

Shofer per kamion dhe bager

Shofer per kamion dhe bager

Kompania Pozhegu Brother SHPK Me seli ne Prishtine, Shpalle konkurs per keto 2 pozita te punes. Pozita 1: Nje shofer per vozitje te kamionit dhe bagerit. (Pra te kete njohuri per vozitjen e dy mjeteve motorike kamion dhe bager) Pozita 2: Nje shofer per vozitje vetem te kamionit. (Pra te kete njohuri per vozitjen e mjetit […] Lexo më shumë

Shitëse

Shitëse

Konkurs pune – Dyqani ELEKTROAM në magjistralën Ferizaj-Prishtinë shpall konkurs për pozitën Shitëse. Përgjegjësitë dhe Detyrat: Zbaton aktiviteteve të përgjithshme të shitjes së produkteve në dyqan Është përgjegjëse për sallon, raportimin dhe barazimin e arkës Organizon dhe vendos produktet nëpër rafte Kujdesit për shërbim të klientëve Zhvillon detyra tjera të natyrës së punës Kualifikimet Profesionale Diplomë […] Lexo më shumë

4 Mjeshter për prerjen e asfalltit

4 Mjeshter për prerjen e asfalltit

AFE GROUP” SH.P.K shpall konkurs per; Mjeshter për prerjen e asfalltit (4 Pozite) Aplikuesi duhet të ketë provojë pune si më së paku 1-2 vjet. Të gjithë ata që aplikojnë janë të obilguar të dërgojn CV në e-mailin e firmës afegroupshpk@gmail.com ose telefon 045 203 207, ata që pranohen në intervistë do ti lajmrojmë Lexo më shumë

Agjent Shitje, Administrate

Agjent Shitje, Administrate

EP-DEA N.T.P me seli ne Hajvali, Prishtine shpall konkurs per plotesimin e vendeve te punes KONKURS Agjent/eMarketingu ne barnatore Prezantues mjeksor Asistent/e administrative Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: Agjent Marketingu Prezantimi dhe shitja e produkteve te kompanise Vizita e rregullt klienteve Njohja e terenit Aftesi per negocim Pervoje pune se paku nje vit […] Lexo më shumë

Vende të lira të punës

Vende të lira të punës

Hapen vende të lira të punës Delivery Insajder (Punetor/e Restorani) Administratë Menaxher Restorani *** Bëhuni pjesë e familjes Domino’s Aplikoni duke dërguar CV në : info@icsg.eu Konkursi vlen për të gjitha pikat Lexo më shumë

Konsulent ndaj Konsumatorit me Gjuhë Angleze

Konsulent ndaj Konsumatorit me Gjuhë Angleze

Sutherland është themeluar në ShBA në vitin 1986 dhe është kompani globale që mirret me proceset e bizneseve. Në Kosovë është hapur në vitin 2017 dhe ka rreth 250 të punësuar që ofrojnë përkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientëve. Sutherland është në kërkim të kandidatëve që flasin gjuhën angleze dhe që dëshirojnë të punojnë në […] Lexo më shumë

Recent Comments

    Archives

    Categories

    • No categories

    Top